KORESAN AMBALAJ

Gaziantep 4. organize bölgesinde OFM(Orta Doğu Fuar Merkezi)nin 500metre ilerisinde, Adıyaman yolu üzerinde 9000 m2`lik alandaki fabrika ve depomuzda sizlere hizmet vermekteyiz. Dilerseniz Koresan Ambalaj fabrikamızı ziyaret edebilir, bizzat almak istediğiniz Karton Bardak ürünlerimizi, Hammaddelerimizi ve Makinalarımızı inceleyebilirsiniz.

KORESAN MAKİNA

Güney Kore`nin en iyi makina üreticilerinden Jinwoo Makinelerinin Türkiyedeki tek distribütörü olarak sizlere her boyda ve kalıpta yeni kağıt bardak makineleri sunmaktayız. Jinwoo Makinelerini bizzat incelemek için Gaziantep 4. Organizedeki fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firmamız 2011 yılından itibaren bir çok firmaya Güney Korede Sağlık sektöründe danışmanlık yapmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda edindiğimiz bilgiler bizleri Kore Ginseng`i konusunda sektördeki uzman firma konumuna getirmiştir. 2015 yılında Tarım ve Gıda bakanlığınca da onayını aldığımız KGNF Ginseng tabletlerin yıllardır ithalatını gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize Gaziantep 4. organize bölgesinde 9000 m2`lik alandaki fabrika ve depomuzdan hizmet vermekteyiz.

KORESAN SAĞLIK

Firmamız 2011 yılından itibaren bir çok firmaya Güney Korede Sağlık sektöründe danışmanlık yapmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda edindiğimiz bilgiler bizleri Kore Ginseng`i konusunda sektördeki uzman firma konumuna getirmiştir. 2015 yılında Tarım ve Gıda bakanlığınca da onayını aldığımız KGNF Tablet ile NH Ginseng Kökleri yıllardır ithalatını gerçekleştirmekteyiz. 

ZAMBAK ECZANESİ

Güney Kore`den ithal ettiğimiz takviye edici gıda ürünlerimiz(Ginseng Ürünleri) ve Kore kozmetik ürünlerini sattığımız Zambak Eczanemiz Gaziantep Mücahitler mahallesinde bulunmaktadır.

Adres: Mücahitler Mahallesi, 52007 Nolu Sokak No:4/F Şehitkamil / Gaziantep (Şehitkamil Kongre Merkezi karşısı)

HANE DUVAR KAĞIDI VE MİMARLIK

Firmamız 2023 yılı itibari ile duvar kağıdı bayilikleri ve distribütörlükleriyle yeni bir alana girmiş bulunmaktadır. Kağıt uzun yıllardır bildiğimiz bir konu. Bu konudaki tecrübelerimizi duvar kağıdına da taşıyarak sizlere ithal ve yerli duvar kağıtlarını alttaki adresimizde satışlarına hizmete girmiş bulunmaktayız. 

Adres: KARACAAHMET MAHALLESİ , M . SAİP KONUKOĞLU BULVARI ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

    × Destek