Ultrasonik yapıştırma sayesinde karton bardak makinemiz hem çok hızlı bir yapıştırma teknolojisine sahip hem de ister tek taraflı ister çift taraflı pe kaplı 160-350gr arası kağıt kullanabilmenize olanak sağlamaktadır. 

Sıcak hava fanlarımız sayesinde yapıştırma ve sızdırmazlık kalitesi rezidans sistemlerine göre çok daha kaliteli bir bardak çıkmasına olanak sağlamaktadır. Sıcak hava teknolojisi aynı zamanda kalın gramajlı tabanları da yapıştırılabilmesini sağlamaktadır. 

Rulet motorunun klasik Karton Bardak Makinelerine istinaden pozisyon olarak sıkıştırılmamaıştır. Yana pozisyon edilmesi makinemizin taban yapıştırma ayarlarının kolaylıkla sağlanabilmesine olanak sağlamaktadır.

Servo motorlarımız taban kağıtlarının makineye sürümünde tıkanmaları engelleyici özelliği bulunmaktadır. Bu sayede taban kağıtlarında yaşanan sürekli kopmaların ve sızdıran bardakların oluşumuna engel olmaktadır.  

Alarm sistemi çok yönle olarak müdahele etmektedir. Kalıplarda boş bir üretim yakalanması veya yan kağıtların makine haznesine girmediğini fark eden sensörler makineyi durdurup alarm vermektedir. Aynı sistemimiz taban kağıdı besleme noktasında da bulunmaktadır. Bu sayede makine en ufak bir hatada kendini otomatik olarak durdurmaktadır.

KRC100 model makinemiz hızından dolayı el ile müdahaleye olanak vermemektedir. Bu sebeple numune bardak alımı için 2 göz monte edilmiştir. Bu özelliğimiz sayesinde üretim durdurulmadan ikinci hazneden numune bardak alımına imkan sağlanmaktadır. PLC ekranında numune al tuşuna basarak kolayca makinemiz üretimdeki son bardağı sizlere ayrı çıkış borusundan temin etmektedir.

Manuel Toplama Ünitesi

Modern kam sistemi, dayanıklılık ve sağlamlık sunmaktadır. Piyasada makinemizi emsallerinden ayıran en önemli özelliktir. Uzun ömürlü bir karton bardak makinesi için kamlı sistem kullanılmalıdır.

Model KRC100
Üretim Kapasitesi 80-100 adet/dk
Karton Bardak Ölçüsü 3oz-9oz ve 9oz-16oz(kalıp değiştirilebilir)
Hammadde 160-350gr tek veya çift taraflı pe
Hava Tüketimi Basınç: 0.4Mpa, giriş: 0.6m3 / dk
Güç 220v/380v 50hz veya talebe istinaden üretim
Toplam Güç 6KW
Net Ağırlık 2500Kg
Boyutlar 2350mm×1100mm×2000mm
Kurulum ve Eğitim

Dilerseniz Gaziantep'teki tesisimizde gerekli eğitimleri 1 hafta boyunca ustalarımızdan bizzat alabilirsiniz. Ayrıca makinelerimizin kurulumunu yapıp, eğitimi tesisimizde veya yerinde vererek sizlere teslim ediyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi hergün müşteri hizmetlerimiz mesai saatleri içerisinde sizlere açıktır. Diler Güney Kore ofisimizden diler Gaziantepteki fabrikamızdan yedek parça desteği alabilirsiniz.

Global Destek

Makine yedek parçalarınız ve hammaddeleriniz için tüm dünyayı ayağınıza getirmekteyiz. Kore, Japonya, Çin ve Finlandiyadan her ay sürekli olarak ithalatlarımız mevcuttur.