Yüksek Hızlı KBD150

Kağıt Bobin Dilimleme Makinesi

Üretim Hızı: 1 dk: max. 150m kağıt/karton dilimleme

KBD150 modelimiz tüm kağıt ve karton sektörlerine uygun olacak şekilde üretilmiştir. Kolay kullanımı sayesinde 1 günlük bir eğitim ile herkesin öğrenebileceği bir bobin dilimleme makinesidir

Üzerinde bulunan sensör sayesinde kağıt kaymalarına son. 

EPC(kenar) kontrol sistemi sayesinde sensörden aldığı veri ile bobinleriniz düzgün olmasa dahi bunları izaya getirip mükemmel bir kağıt dilimleme yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Asansörlü sistemimiz marketteki diğer dilimleme makinelerinden farkımızı ortaya çıkarmaktadır. Üs katta dilimlediğimiz bobinleri indirmek operatörlerimiz için en büyük zorluk. Asansörümüz sayemizde tek tuş ile üst kattaki bobinlerimiz kolaylıkla yerde.

20 bıçağa kadar takabileceğiniz KBD150 modelimizde dilediğiniz kadar küçük dilimlemeler yapabilmeniz mümkündür.

Hidrolik kaldıraçlar sayesinde 1000kg ‘a kadar bobinlerinizi dilimleyebilmeniz mümkündür. Bobinleriniz ağır ise isteğe özel hidrolikleri yükseltebilmemiz mümkündür.

mükemmel bir sarım ile tek seferde bobinlerinizi bitirebilmenize olanak sağlamaktadır. 

PLC kontrol ekranından tüm makineyi kontrol edebilmeniz mümkündür. Sensör hatalarından, fren tansiyonlarına, hızdan makine kontrolüne herşeyi sizler için mümkün kılar.

KBD150 Kağıt Karton Bobin Dilimleme Makinesi

Teknik Bilgileri

Model KBD150
Dilimleme Kapasitesi 150m/dk
Max Ana Bobin Ölçüsü 1200mm
Max Ana Bobin Çapı 1400mm
Hammadde Gramaj 50-400gr arası kağıt veya karton
Dilimleme Aralığı 30mm-1200mm
Max Sarım Çapı 1000mm
Hata Aralığı +-0,3mm
Frend Tansiyon 20kg manyetik toz kontrolü
Elektrik 380V50Hz3fa
Hava Basınç 5,5kg/cm2 x 0,5m3/dk
Besleme Motor Güç 11 KW
Net Ağırlık 3000Kg
Boyutlar 3800*2800*1800mm
Ücretsiz Kurulum ve Eğitim

Gaziantepteki Koresan fabrikamızda 1 hafta ücretsiz eğitim verilerek sizlere hem temel bakım ve tamirler hem de üretim aşamaları detaylıca öğretilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

Güney Kore, Çin ve Gaziantepteki şubelerimizden hafta içi mesai saatlerimizde ücretsiz uzaktan desteklerimiz ile yararlanabilirsiniz. İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep, Kilis ve Şanlıurfa servislerimizden de ücretli/ücretsiz destek alabilirsiniz.

Global Destek

Makine yedek parçalarınız ve hammaddeleriniz için tüm dünyayı ayağınıza getirmekteyiz. Kore, Japonya, Çin ve Finlandiyadan her ay sürekli olarak ithalatlarımız mevcuttur. Tüm ihtiyaçlarınız bu sayede en kısa ve ekonomik olarak sağlanmaktadır.

En Son Yaptığımız Makine Kurulumları

Referanslar