KARTON BARDAK HAMMADDESİ

Finlandiya ve Japonyadan Hammaddeler

Koresan Ambalaj bölgedeki birçok üretici firmaya aynı zamanda karton bardak hammaddesi tedariği de sağlamaktadır. Firmamızda Türkiyedeki en gelişmiş Güney Kore ürünü 3 renkli baskı kesim makinesi bulunmaktadır. Tamamıyla Kore teknolojisi kulklandığımız tesisimizde 6oz, 6.5oz, 6.8oz ve 7oz bardaklar için kesilmiş baskılı karton bardak yan kağıt üretimi yapılmakta olup 160gr, 165gr, 170gr, 177gr,180gr ve 190gr kağıt seçenekleriyle diğer üretici dostlarımıza hizmet verilmektedir. Özel baskı punc teknolojimiz ile 170gr+18pe hammaddemizle 1 tonda en az 100 koli garantisi vermekteyiz müşterilerimize. Ayrıca siparişin ödemesini yapmadan önce paletinizde kaç adet ürün çıktığının teyidini alabilir hoşunuza gitmeyen adetler çıktığında siparişinizi iptal edebilirsiniz.

BEST QUALITY

Karton Bardak Yan Kağıt Satışımız

  • Siparişleriniz ön ödeme alımı onaylandıktan 24 saat sonra sizlere gönderilmektedir
  • Ödemenizi yapmadan önce 1 ton kağıdınızdan çıkan yan kağıt miktarı sizlere iletilmektedir. 1 ton 6.5 oz'da 100 koli, 1 ton 6 oz'da 104 koli garantisi.
  • Çıkan yan kağıt adeti eğer ki beklentilerinizin altında çıkarsa siparişinizi iptal edebilir ön ödemeniz geri alabilirsiniz.
  • Özel baskı siparişlerinizde ve kullanılmış paletlerde iadeler geçersizdir.
    × Destek - WhatsApp