Karton Bardak Makinası KRC12 - Tek PE Kaplamalı

  • 1. Bakır rezitans ile, bu karton bardak makinesinde yapılan bardaklar sıcak içecekler için uygundur. 140gr ile 260gr arası hammdeleri işleyebilmektedir. Daha ağır gramajlar için ultrasonic sistem entegre edilebilmektedir.
  • 2. Makinemizdeki parçalar geleneksel torna makinelerinde yapılan parçalara göre 10 kat daha kuvvetlendirilmiş basınçlar uygulanarak yapılmaktadır.
  • 3. İçeri çekilebilen taban bıçağı sayesinde taban kağıdı daha kolay büyülür ve daha sağlam bir yapıştırma sağlamaktadır. Bu da bardaklarınızın daha uzun sürek sıcaklığa dayanmasını sağlar.
  • 4. Bardakları toplamak ve çevirmek için özel bir robot kolu kullanılmaktadır.Bu da çalışma süresini ve enerji maliyetini düşermektedir.

Bu tek taraflı PE kaplamalı kağıt bardak makinesinin kolay çıkarılabilir ve monte edilebilir parçaları nedeniyle kolayca temizlenebilir ve bakımı yapılabilir

Bardak oluşturmaya gelince, alt taban bıçaklarında iyi  bir sızdırmazlık kalitesi ve düşük sızıntı riskleri için geri çekilebilir bir bıçak kullanılmaktayız.

Toplama haznesi dileğinize göre otomatik toplamalı olan fanlı sistemle de yapılabilmekte veya ekonomik çözümler için manuel hazne olarak da yapılabilmektedir.

Patentli taban dikiş sistemimiz geleneksel taban dikmelerine göre 5 kat daha derin ve kuvvetli dikmeler sağlamaktadır. Bu da sızdırma riskini en aza indirmektedir.

Alarm sistemi çok yönle olarak müdahele etmektedir. Kalıplarda boş bir üretim yakalanması veya yan kağıtların makine haznesine girmediğini fark eden sensörler makineyi durdurup alarm vermektedir.

Yan kağıtların yapıştırılmasından sonra hazneye düzen bardakları taban kağıdına yönlendirmek için bir robot kol kullanılmaktadır.

Tercih 1: Ucuz şansızaman ve zincir tipi. Bu 1. tercih makinalarımız uygun olmasına rağmen daha uzun ömürlü bir makine için 2. tercih olan kamlı yöntemi tavsiye etmekteyiz.

Tercih 2: Modern kam ve zincir tipi, dayanıklılık ve sağlamlık sunmaktadır. Tercih bir ile arasında 1000 dolar maliyet farkı bulunmasına rağmen uzun ömürlü bir karton bardak makinalarında firmamız olarak tavsiyemizdir.

Model KR-C12
Üretim Kapasitesi 80 adet/dk veya 60 adet/dk
Karton Bardak Ölçüsü 2-12 oz(50ml-350ml)
Hammadde 150-350gr Tek taraflı pe
Elektrik 220V50Hz1faz/380V50Hz3faz
Güç 3.5KW
Net Ağırlık 1500Kg
Boyutlar 2800mm×1400mm×1700mm
ULTRASONİK

Ultrasonik Yapıştırmalı Karton Bardak Makinası

KR-C12 Model Karton Bardak Makinası, farklı yapıştırma yöntemleri ile sipariş verilebilmektedir. Dilerseniz fiyat farkı olmadan yan yapıştırmayı ultrasonik özellikli sipariş edebilirsiniz. Ultrasonik yapıştırma ile yüksek gramajlı kağıtlarınızı rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Ayrıca ultrasonik özelliği sayesinde KR-C12 model Karton Bardak Makinamız 2oz ile 12oz arası ölçülerde üretim yapabilmektedir.

Yüksek hızlı ekonomik çözüm karton bardak makinemiz KR80. Dakikada maksimum 80 adet üretim kapasitesine sahiptir. 2oz ile 12oz arası üretim kapasitesi bulunmaktadır. Ultrasonik yapıştırma ile, bu karton bardak makinesinde yapılan bardaklar sıcak ve soğuk içecekler için uygundur. 140gr ile 350gr arası hammdeleri işleyebilmektedir.

Kurulum ve Eğitim

Dilerseniz Gaziantepteki tesisimizde gerekli eğitimleri 1 hafta boyunca ustalarımızdan bizzat alabilirsiniz. Ayrıca makinelerimizin kurulumunu yapıp, eğitimi yerinde vererek sizlere teslim ediyoruz.

Müşteri Hizmetleri

7/24 müşteri hizmetlerimiz sizlere açıktır. Diler Güney Kore ofisimizden diler Gaziantepteki fabrikamızdaki ustalardan istediğiniz zaman teknik ve yedek parça desteği alabilirsiniz.

Global Destek

Makine yedek parçalarınız ve hammaddeleriniz için tüm dünyayı ayağınıza getirmekteyiz. Kore, Japonya, Çin ve Finlandiyadan her ay sürekli olarak ithalatlarımız mevcuttur.

    × Canlı Destek - WhatsApp