Karton Bardak Makinası KRC70 - Tek PE Kaplamalı

Bu tek taraflı PE kaplamalı kağıt bardak makinesinin kolay çıkarılabilir ve monte edilebilir parçaları nedeniyle kolayca temizlenebilir ve bakımı yapılabilir

Bardak oluşturmaya gelince, alt taban bıçaklarında iyi  bir sızdırmazlık kalitesi ve düşük sızıntı riskleri için geri çekilebilir bir bıçak kullanılmaktadır.

Toplama haznesi dileğinize göre otomatik toplamalı olan fanlı sistemle de yapılabilmekte veya ekonomik çözümler için manuel hazne olarak da yapılabilmektedir.

Patentli taban dikiş sistemimiz geleneksel taban dikmelerine göre 5 kat daha derin ve kuvvetli dikmeler sağlamaktadır. Bu da sızdırma riskini en aza indirmektedir.

Alarm sistemi çok yönle olarak müdahele etmektedir. Kalıplarda boş bir üretim yakalanması veya yan kağıtların makine haznesine girmediğini fark eden sensörler makineyi durdurup alarm vermektedir.

Yan kağıtların yapıştırılmasından sonra hazneye düzen bardakları taban kağıdına yönlendirmek için bir robot kol kullanılmaktadır.

7/24 Sağlıklı ve verimle çalışılabilmesi için üç güçlü şaft ve iki yüksek kaliteli yay kullanılmaktadır.

Modern kam sistemi, dayanıklılık ve sağlamlık sunmaktadır. Piyasada makinemizi emsallerinden ayıran en önemli özelliktir. Uzun ömürlü bir karton bardak makinası için şanzımanlı sistem yerine kamlı sistem kullanılmalıdır.

Model KRC70
Üretim Kapasitesi 60-70 adet/dk
Karton Bardak Ölçüsü 2-12 oz(50ml-350ml)
Hammadde 150-350gr Tek taraflı pe
Elektrik 220V50Hz1faz/380V50Hz3faz
Güç 3.5KW
Net Ağırlık 1500Kg
Boyutlar 2800mm×1400mm×1700mm
ULTRASONİK

Ultrasonik Yapıştırmalı Karton Bardak Makinası

KRC70 Model Karton Bardak Makinası, farklı yapıştırma yöntemleri ile sipariş verilebilmektedir. Dilerseniz Karton Bardak Makinanızı yan yapıştırmayı ultrasonik özellikli sipariş edebilirsiniz. Ultrasonik yapıştırma ile yüksek gramajlı kağıtlarınızı rahatlıkla yapıştırabilirsiniz. Ayrıca ultrasonik özelliği sayesinde KRC70 model Karton Bardak Makinamız 2oz ile 12oz arası ölçülerde üretim yapabilmektedir.

Kurulum ve Eğitim

Dilerseniz Gaziantepteki tesisimizde gerekli eğitimleri 1 hafta boyunca ustalarımızdan bizzat alabilirsiniz. Ayrıca makinelerimizin kurulumunu yapıp, eğitimi yerinde vererek sizlere teslim ediyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Hafta içi hergün müşteri hizmetlerimiz mesai saatleri içerisinde sizlere açıktır. Diler Güney Kore ofisimizden diler Gaziantepteki fabrikamızdan yedek parça desteği alabilirsiniz.

Global Destek

Makine yedek parçalarınız ve hammaddeleriniz için tüm dünyayı ayağınıza getirmekteyiz. Kore, Japonya, Çin ve Finlandiyadan her ay sürekli olarak ithalatlarımız mevcuttur.

En Son Yaptığımız Karton Bardak Makinası Kurulumları

Kurulum ve İhracat Haritamız

    × Destek - WhatsApp