en iyi fiyata en iyi makinalar

Kore Karton Bardak Makinası

Bildiğiniz üzere karton bardak makinelerinde dünyadaki en çok üretimi yapan ülke Güney Koredir. Güney Kore`de 10`a yakın firma bulunup hepsinin kalitesi ve fiyatı da Avrupa ve Amerikadaki makinelere oranlara çok daha iyidir.

Koresan olarak dünyanın bir çok ülkesine özellikle orta doğu ve orta asya`ya karton bardak makinelerinin ihracatında onlarca danışmanlık hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

Çin Malı Karton Bardak Makinası KR-C12

  • 1. Bakır rezitans ile, bu karton bardak makinesinde yapılan bardaklar sıcak içecekler için uygundur. 140gr ile 260gr arası hammdeleri işleyebilmektedir. Daha ağır gramajlar için ultrasonic sistem entegre edilebilmektedir.
  • 2. Makinemizdeki parçalar geleneksel torna makinelerinde yapılan parçalara göre 10 kat daha kuvvetlendirilmiş basınçlar uygulanarak yapılmaktadır.
  • 3. İçeri çekilebilen taban bıçağı sayesinde taban kağıdı daha kolay büyülür ve daha sağlam bir yapıştırma sağlamaktadır. Bu da bardaklarınızın daha uzun sürek sıcaklığa dayanmasını sağlar.
  • 4. Bardakları toplamak ve çevirmek için özel bir robot kolu kullanılmaktadır.Bu da çalışma süresini ve enerji maliyetini düşermektedir.

Kore Karton Bardak Makineleri

Firmamız yaptığı tüm Karton Bardak Makinası satışlarında sizlere kendi tesisinde eğitimler vermektedir. Mühendislerimiz ayrıca tesisinize gelerek kurulup yapıp gerekli eğitimleri sizlere sunmaktalardır. Aşağıda yaptığımız bir kaç ithalat resimlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Avantajlarımız
7/24 Telefondan Destek
Yedek Parça Temini
Fabrikamızda Eğitim
Sonradan Ödeme
Toplu Tesis İndirimi
400+

5 Ülkede Yüzlerce Kurulumumuz

Firmamız bugüne kadar yüzlerce makina satışı ile Orta Doğu ve Türkiye’de bir çok müşteriye hizmet vermektedir.

Ayrıca ekonomik çözüm arayan müşterilerimiz için Çin'den İthal ettiğimiz karton bardak makinelerimiz de mevcuttur incelemek için yandaki butonu tıklayabilirsiniz.

    × Canlı Destek - WhatsApp