en iyi fiyata en iyi makinalar

Kore Karton Bardak Makinası

Bildiğiniz üzere karton bardak makinelerinde dünyadaki en çok üretimi yapan ülke Güney Koredir. Güney Kore`de 10`a yakın firma bulunup hepsinin kalitesi ve fiyatı da Avrupa ve Amerikadaki makinelere oranlara çok daha iyidir.

Koresan Makina, Güney Koreden toplu şekilde Karton Bardak Fabrikaları satın alıp Türkiyeye ithal etmektedir. Toplu Karton Bardak Makinası satın alımlarından dolayı en iyi fiyatlarla sizlere makine sunabilmekteyiz.

Model JW1
Üretim Kapasitesi 60 adet/dk
Karton Bardak Ölçüsü 2-8 oz(50ml-230ml)
Hammadde 150-210gr Tek taraflı pe
Elektrik 220V50Hz1faz/380V50Hz3faz
Güç 5.5KW
Net Ağırlık 2000Kg
Boyutlar 2800mm×1400mm×2100mm
Kontrol PLC
Hız Kontrol İnventer
Kompresör İhtiyaç duymamaktadır

Çin Malı Karton Bardak Makinası KR-C12

  • 1. Bakır rezitans ile, bu karton bardak makinesinde yapılan bardaklar sıcak içecekler için uygundur. 140gr ile 260gr arası hammdeleri işleyebilmektedir. Daha ağır gramajlar için ultrasonic sistem entegre edilebilmektedir.
  • 2. Makinemizdeki parçalar geleneksel torna makinelerinde yapılan parçalara göre 10 kat daha kuvvetlendirilmiş basınçlar uygulanarak yapılmaktadır.
  • 3. İçeri çekilebilen taban bıçağı sayesinde taban kağıdı daha kolay büyülür ve daha sağlam bir yapıştırma sağlamaktadır. Bu da bardaklarınızın daha uzun sürek sıcaklığa dayanmasını sağlar.
  • 4. Bardakları toplamak ve çevirmek için özel bir robot kolu kullanılmaktadır.Bu da çalışma süresini ve enerji maliyetini düşermektedir.

Kore Karton Bardak Makineleri

Firmamız yaptığı tüm Karton Bardak Makinası satışlarında sizlere kendi tesisinde eğitimler vermektedir. Mühendislerimiz ayrıca tesisinize gelerek kurulum yapıp gerekli eğitimleri sizlere sunmaktalardır. Aşağıda yaptığımız bir kaç ithalat ve kurulum resimlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Avantajlarımız
7/24 Telefondan Destek
Yedek Parça Temini
Fabrikamızda Eğitim
Sonradan Ödeme
Toplu Tesis İndirimi
400+

5 Ülkede Yüzlerce Kurulumumuz

Firmamız bugüne kadar yüzlerce makina satışı ile Orta Doğu ve Türkiye’de bir çok müşteriye hizmet vermektedir.

Ayrıca ekonomik çözüm arayan müşterilerimiz için Çin'den İthal ettiğimiz karton bardak makinelerimiz de mevcuttur incelemek için yandaki butonu tıklayabilirsiniz.

    × Destek - WhatsApp