Karton Bardak Makinası KR80 - 80 adet/dk Hız

  • 1. Ultrasonik yapıştırma ile, bu karton bardak makinesinde yapılan bardaklar sıcak ve soğuk içecekler için uygundur. 140gr ile 350gr arası hammdeleri işleyebilmektedir.
  • 2. Makinemizdeki parçalar geleneksel torna makinelerinde yapılan parçalara göre 10 kat daha kuvvetlendirilmiş basınçlar uygulanarak yapılmaktadır. 8 cm yüksek mukavemetli çelik kullanılarak yapılmıştır,
  • 3. İçeri çekilebilen taban bıçağı sayesinde taban kağıdı daha kolay büyülür ve daha sağlam bir yapıştırma sağlamaktadır. Bu da bardaklarınızın daha uzun sürek sıcaklığa dayanmasını sağlar.
  • 4. Bardakları toplamak ve çevirmek için özel bir robot kolu kullanılmaktadır.Bu da çalışma süresini ve enerji maliyetini düşermektedir.

 

Makina ana çalışma merkezinde klasik zincirli ve şanzımalı sistem yerine çok daha sağlam ve uzun ömürlü olan kamlı ve dişli sistem kullanılmaktadır.

 

Bu karton bardak makinesinin öne çıkan özelliklerinden birisi de otomatik yağlama sisteminde yatmaktadır. Otomatik yağlama tüm makine parçalarının uzun süre optimum verimde çalışmasını sağlamaktadır.

Gelişmiş ısıtma teknolojisi, bu makine tarafından üretilen karton bardakların sızdırma problemini engellemektedir.

 

Diğer karton bardak makina üreticileri ile karşılaştırıldığında, bu karton bardak makinesi otomatik bir kıvırma sistemi ile tasarlanmıştır. Bu basit ve elvirişli dudak kıvırma sistemi daha sağlam ve firenizi en aza indirerek üretim yapmanızı sağlar

Tek veya çift PE kaplı kağıt bardakların sızdırmazlığı için ultrasonik teknolojisi uygulanır. Ultrasonic sayesinde normal ısıtıcı rezidanslarından çok daha sağlam yapıştırma elde edersiniz.

 

Yüksek hızlı karton bardak makinesi KR80, silindire kıyasla çok daha kararlı hava sağlayan bir vakum jeneratörü ile donatılmıştır. 

 

Gerilebilen taban bıçakları sayesinde taban kesme süresi ve taban firelerinde oldukça tasarruf sağlamkatadır.

 

Model KR80
Üretim Kapasitesi 80 adet/dk
Karton Bardak Ölçüsü 2-12 oz(50ml-350ml)
Hammadde 140-350gr tek veya çift taraflı pe
Hava Tüketimi Basınç: 0.4Mpa, giriş: 0.6m3 / dk
Güç 7KW
Net Ağırlık 3000Kg
Boyutlar 2650mm×1300mm×1800mm
    × Destek - WhatsApp