Videoyu Oynat

Paketleme Makinemiz basit kullanışlı ve kolay ayarlabilir bir mantıkta yapılmış olup kullanıcı kolaylığı açısından çok büyük avantaj sağlamaktadır.

3 servo motorumuz sayesinde bölme ayrımsız ve sonsuz döngülü konveyörümüz talep edilen ölçülerde üretim sağlamaktadır

Türkçe programlanmış PLC panelimiz sayesinde makinemizi tek bir ekrandan kolayca yönetebilir, ısı ayarlarını yapabilir ve ölçülerinize göre gerekli olan entegrasyonları gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek level fiber optik sensörümüz ürünlerin uzunluğunu otomatik olarak kendisi hesaplar ve mauel girişe ihtiyaç duymaz. Makinemiz ürün gelmediğinde otomatik durup enerji ve poşet sarfiyatı sağlamaktadır. Arkadan gelen ürünleri Fiber optik sensör ile tespit edip ürün beslemesi sağlandığında üretime devam etmektedir. 

3 Servo motor ve dişli motoru: İlk motor besleme konveyörünü kontrol eder. İkinci motor ise poşet beslemeyi kontrol etmektedir. Üçüncü motor ise yatay ısıtıcıları kontrol eder. Makine ürün görmez ise durmaktadır. Eğer paketleme makinemizin rezidanslı kesicileri ürüne dokunursa bunu algılayıp kendisine zarar vermemesi için de geri hareket yapabilmektedir.

Ön konveyörümüz sayesinde ürünleriniz sırasıyla ve düzgün bir şekilde üretimden çıkıp sepetinize veya kolilerinize aktarılmaktadır. 

PLC Ayar ekranımız ölçü farklılıkları oluştuğunda ayarların yapılabilmesine basitçe olanak sağlamaktadır. Bu ayar sensörlerimiz ile bıçağın entegre çalışabilmesini sağlamaktadır.

Makinemizi 3.5kw gücünde olup 3 faz ile çalıştırmaktadır. Düşük güç tüketimi ile elektrikten tasarruf sağlamaktadır. Ayrıca 300 kg ağırlığı ile kolayca tanışa bilinmektedir. CE standartlarına uygun olup gerekli sertifikaları mevcuttur. 

Yatay Paketleme Makinesi Teknik Özellikleri

Model KRS20
Üretim Kapasitesi 40-80 paket/dk
Hammadde OPP/BOPP/PE/PET/CPP /0.025~0.060mm mikron
Bardak Ağız Çapı Max 90mm
Paket Uzunluğu Limitsiz
Paket Genişliği 50~160mm
Film Genişliği Max 340mm
Elektrik 380V 50 HZ 3Faz / 220V 50HZ Tek Faz
Güç 3.5KW
Ağırlık 300kg Yaklaşık
Boyutlar (L)4050mm×(W)745mm×(H)1450mm