KB50 Model

Karton Çorba Kase Makinesi

Üretim Hızı: 1 dk: 45~50 adet Karton Çorba Kase

Model KB50
Üretim Kapasitesi 45-50 adet/dk
Karton Kase Ölçüsü 16oz-35oz(kalıp değiştirilebilir)
Hammadde 180-210gr(rezidanslı) veya 180-420gr(Ultrasonik)
Hava Tüketimi Basınç: 0.4Mpa, giriş: 0.6m3 / dk
Güç 220v/380v 50hz veya talebe istinaden üretim
Toplam Güç 6KW
Net Ağırlık 2200Kg
Boyutlar 28000mm×1350mm×1600mm

Ultrasonik + Rezidans Seçeneği Avantajı

Hem Ultrasonik hem de rezidans yapıştırma sistelim olarak KB50 Karton Çorba Kase Makinemizi alabilirsiniz. Tavsiyemiz makine alırken kalın gramajlar üretilmeyecek ise rezidanslı olarak alıp yanında ekstradan ultrasonik başlığı almanız. İhtiyaç duyulduğunda ultrasonik başlığı takarak da 420gr a kadar ağır gramajlı ürünlerinizi karton kase makinemiz üretmeye olanacak sağlayacaktır.

KB50 Model Makinemiz 7/24 çalışmaya uygun şekilde üretilmektedir. Makinemiz normal karton bardak makinelerinin 2 katı ağırlığında ve büyüklüğündedir. Mümkün olduğunca standart parçalar kullanıldığında yedek parçalarını bir çok şehirdeki sanayi bölgesinde bulunmaktadır. 

Karton Çorba Kase Makinemiz’in her bölümünde ayrı ayrı sensörler bulunmaktadır. Bu sensörler sayesinde makine sıkışma engellenmekte olup ayar kaçması minimalize edilmektedir. Sensörlerden herhangi birisi boş geçiş görür ise makineyi otomatik korumaya alarak durdurmaktadır.

Slikon yumuşatma kafası sayesinde çorba kaselerimiz kalıplardan rahatlıkla ayrılabilmektedir. Bu sayede kaselerimizde buruşma olmadan üretim bitmektedir. 

KB50 Kase Makinemizde tüm kontroller bir araya toplanmıştır. Bu sayede kolaylık makinemizin tüm kontrollerini tek bir bölgeden yapabilmektesinizdir. Normal makinelerin aksine kontrol mekanizması kağıt besleme bölümü yanına entegre edildiğinden erişim çok daha kolay olmaktadır. 

Taban beslememiz klasik karton bardak üretimlerindeki gibi 8 li tava sistemi ile yapılmıştır. 8 li tava sistemi hem kullanımı kolay hem de ayar verilmesi diğer mekanik sistemlere göre çok daha elveriş sunmaktadır. 

Üretim sonu soğutma fanımız sayesinde kaselerimiz yapım aşaması bittiğinde hızlı bir soğumaya girmektedir. Bu fan sayesinde sızdırmazlık minimalize edilerek çok daha dayanıklı ve sağlam kaseler üretimine olanak sağlamaktadır.

Manuel toplama mekanizması kullanılmaktadır. KB50 modelimiz alttaki KB80 modelimize istinaden uygun, ekonomik bir kase makinesi olmayı hedeflemektedir. Bu sebepten dolayı KB50 modelimizde manuel toplama mekanizması kullanılmaktadır. Talep ederse müşterilerimiz fiyat farkını vererek otomatik toplama robotu entegre edebilirler. 

Taban rezidanslarımız toplam 4 ayrı mekanizmadan oluşmaktadır. Her bir mekanizma daha sağlam bir sızdırmaz kase üretimini hedeflemektedir. 200-300 derece arasında ısı sağlayabilen bu rezidanslarımız sayesinde PE kolaylıkla eriyip yan kağıt ile taban kağıdın birleşmesini sağlamaktadır.

KB80 Model

Karton Çorba Kase Makinesi

Üretim Hızı: 1 dk: 60~80 adet Karton Çorba Kase

Model KB80
Üretim Kapasitesi 60-80 Paket/dk
Karton Kase Ölçüsü 10-20 oz
Hammadde 190-350gr PE Kaplı Kağıt
Elektrik 380V50Hz3faz
Ağırlık 3000kg
Güç 8.5KW
Hava Tüketimi 05-08MPa,0.4CBM/dk
Boyutlar 2520mmx1160mmx1750mm
Ücretsiz Kurulum ve Eğitim

Gaziantepteki Koresan fabrikamızda 1 hafta ücretsiz eğitim verilerek sizlere hem temel bakım ve tamirler hem de üretim aşamaları detaylıca öğretilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

Güney Kore, Çin ve Gaziantepteki şubelerimizden hafta içi mesai saatlerimizde ücretsiz uzaktan desteklerimiz ile yararlanabilirsiniz. İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep, Kilis ve Şanlıurfa servislerimizden de ücretli/ücretsiz destek alabilirsiniz.

Global Destek

Makine yedek parçalarınız ve hammaddeleriniz için tüm dünyayı ayağınıza getirmekteyiz. Kore, Japonya, Çin ve Finlandiyadan her ay sürekli olarak ithalatlarımız mevcuttur. Tüm ihtiyaçlarınız bu sayede en kısa ve ekonomik olarak sağlanmaktadır.

En Son Yaptığımız Makine Kurulumları

Referanslar