Yüksek Hızlı KRC120

Karton Bardak Makinesi

Üretim Hızı: 1 dk: 80~120 adet Karton Bardak

KRC120 Model makinemiz klasik karmaşık karton bardak mekanizmalarına istinaden mümkün olduğunca dişli sistemi kullanılarak basit ve kullanımı kolay bir karton bardak makinesi olarak tasarlandı

Açık kam sistemi sayesinde makinemiz çok daha uzun ömürlü ve stabil çalışabilmektedir. 

Ana motor için özel geniş bir bölüm ayrılmıştır. Bu bölümdeki rahatlık yıllar sonra yaşayacağınız sıkıntılarda rahatlıkla tamir edebilmenizi ve bakımını kolaylaştırmaktadır. 

200gr kağıtlara kadar rezidanslı yapıştırma sistemimiz sizlere en düşük elektrik tüketimini sunmaktadır. Eğer ürünleriniz kalın gramajlarda olacak ise sıcak hava üflemeli olarak da makinemizi sizlere sunabilmekteyiz.

Klasik slikon yağlamaların aksine KRC120 modelimizde yağlama mekanizmamız yan yapıştırma öncesine monte edilmiştir. Bu sayede slikon yağ tüketiminiz minimize edilmiştir.

Encoder ve sensörler markineyi 7/24 kontrol etmektedir. Herhangi bir gözden eksik kağıt geçmesi veya sıkışmaya maruz kalma durumunda makine kendini korumaya alıp otomatik durdurmaktadır. 

Otomatik yağlamamız daha önce hiç olmadığı kadar yere ulaşmaktadır. Kapalı kasamızda eski modeller gibi her vardiya elle yağlamak yerine bu makinemizde artık makinemizi iç aksamının tamamını otomatik yağlama ile idare edebilirsiniz.

Kağıt besleme bölgemiz her zamankinden daha hassas bir işçilik ile yapılmıştır. Tıkanmalar minimize edilmiştir. Ayrıca ek sensör atılmıştır. Bu sensör sayesinde hammadde bitimine yaklaşıldığında makinemiz sizleri sesli bir şekilde uyarmaktadır.

Tek gözlü taban kağıdı kesimi. Klasik sistemlerdeki 8 gözlü hareketin aksine makinemiz yorucu hareketlerden kaçarak tek gözde taban kesimini halledebilmektedir. Bu sayede makinemiz çok daha hızlı çalışabilmektedir.

Eski 8 gözlü sistemlerin aksine KRC120 modelimiz taban kağıdını direk bardağa vermektedir. Aşama uzunluğunu yarıya düşürmektedir. Bu sayede bu aşamadaki tıkanmalar minimize edilmektedir.

Taban fire kağıtlarımız konveyör veya fan(tercih edilebilir) sayesinde tıkanmalar minimize edilerek atılmaktadır. Elektriklenmelerden kaynaklanan tıkanmalara çözüm olarak üretilmiştir.

Makinelerimiz yanında sizlere bir çok yedek parça ücretsiz olarak verilmektedir. Bu yedek parçalarımızın sizleri yıllarca bir ihtyacınız olmadan götürebilmesi amaçlanmaktadır. 

Yüksek Hızlı KRC120

Makine Teknik Bilgileri

Model KRC120
Üretim Kapasitesi 80-120 adet/dk
Karton Bardak Ölçüsü 3-9 oz(bu aralıkta kalıp değiştirilebilir)
Hammadde(Rezidans) 150-200 Tek veya çift taraflı pe'li kağıt
Hammadde(Ultrasonik) 150-350gr Tek veya çift taraflı pe'li kağıt
Elektrik 220V50Hz1faz/380V50Hz3faz (220V için 3 ay termin)
Güç 4KW
Net Ağırlık 1300Kg
Boyutlar 2100mm×1100mm×1700mm
KRC70 Model

Karton Bardak Üretim Makinesi

KRC100 Model

Karton Bardak Üretim Makinesi

KS20 Model

Bardak Paketleme Makinesi

Ücretsiz Kurulum ve Eğitim

Gaziantepteki Koresan fabrikamızda 1 hafta ücretsiz eğitim verilerek sizlere hem temel bakım ve tamirler hem de üretim aşamaları detaylıca öğretilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

Güney Kore, Çin ve Gaziantepteki şubelerimizden hafta içi mesai saatlerimizde ücretsiz uzaktan desteklerimiz ile yararlanabilirsiniz. İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep, Kilis ve Şanlıurfa servislerimizden de ücretli/ücretsiz destek alabilirsiniz.

Global Destek

Makine yedek parçalarınız ve hammaddeleriniz için tüm dünyayı ayağınıza getirmekteyiz. Kore, Japonya, Çin ve Finlandiyadan her ay sürekli olarak ithalatlarımız mevcuttur. Tüm ihtiyaçlarınız bu sayede en kısa ve ekonomik olarak sağlanmaktadır.

En Son Yaptığımız Makine Kurulumları

Referanslar